طراحی، مهندسی، ساخت

خدمات طراحی، مهندسی، ساخت، تأمین و توسعه محصولات صنعتی

Construction & Demolition Waste
 

طراحی، مهندسی و ساخت

استراتژی اجرای پروژه شرکت ناب اندیش بنیان این است که تیمی متشکل از مهندسان آموزش دیده از هر رشته مهندسی را به پروژه تحت رهبری مدیر پروژه اختصاص داده است. ما به مفهوم مدیریت پروژه متعهد هستیم که در آن مدیرپروژه با تجربه جامع و گسترده خود در فناوری، مسئولیت ارائه جهت کلی به پروژه های مدیریت پسماند را بر عهده دارد.
هنگامی که شرکت ناب مهندسی یک پروژه را انجام می دهد، به دقت تحقیق کرده و تجهیزات مناسب را انتخاب می کند و پروژه های خود را با دقت طراحی می کند که گویی در حال طراحی و ساخت تاسیسات خود با استفاده از سرمایه خود می باشد. بنابراین ما فقط ویژگی هایی را در طراحی می گنجانیم که مایل به خرید خودمان باشیم. و این به سطح بالایی از کیفیت، یکپارچگی و سازگاری پروژه تبدیل می شود.
در تیم های تخصصی خود، ما به تکنیک های مهندسی در حوزه های تخصصی لازم برای انجام پروژه ها دسترسی داریم. این یک مزیت بزرگ برای پروژه‌های مشتریان ما است زیرا تمام مهندسی و طراحی ما تحت نظارت دقیق انجام می‌شود، که از جمله جنبه‌های پروژه ها، از کار در محل تا تجهیزات اندازه‌گیری و انطباق نهایی با انتشارات زیست محیطی و گازهای گلخانه‌ای می باشد.
ما همچنین از همان مهندسان جهت طراحی راه اندازی اولیه سیستم ها استفاده می‌کنیم.
در طول طراحی دقیق، ارتباط منظم با نمایندگان مشتری حفظ خواهد شد. این امر مشتری را از مشارکت مداوم در فرآیند طراحی و اینکه الزامات کارخانه و شرکتی خاص در نظر گرفته شده است، تضمین می کند. به لطف بیش از 20 سال تجربه در طراحی و ساخت تاسیسات، تیم ما می تواند مشخصات حیاتی پروژه را شناسایی کند که در نهایت تاثیر زیادی بر عملکرد، قابلیت اطمینان و قابلیت نگهداری پروژه دارد.

3434

طراحی و ساخت بخش دوم  تأسیسات تبدیل ضایعات ساختمانی اهواز
11/ خرداد 1401
View more
اخبار شرکت
هوش مصنوعی در مدیریت پسماند
11/ خرداد 1401
با وابستگی بیشتر جهان به فناوری، هوش مصنوعی (AI) به یک ابزار ضروری تبدیل‌شده است. یکی از حوزه‌هایی که هوش مصنوعی می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی داشته باشد، مدیریت زباله است.مدیریت زباله صنعتی به قدمت زمان...
View more
مدیریت پسماند