انجام مطالعات امکان‌سنجی طرح‌ها و پروژه‌ها

حدمات و زمینه‌های کاری شرکت


تحلیل امکان‌سنجی

وقتی نوبت به انجام مطالعه پروژه و تحلیل امکان سنجی می رسد، ما از دستورالعمل های استاندارد شده با واریانس های دقیق استفاده می کنیم تا از تجزیه و تحلیل قابل اعتماد و دقیق هر پروژه ای اطمینان حاصل کنیم. از آنجایی که با متخصصان پیشرو که بر توسعه پروژه ها متمرکز می باشند، در ارتباط هستیم می توانیم به سرعت گزینه هایی را که مطابقت ندارند فیلتر کنیم. و وقت خود را صرف گزینه‌هایی کنیم که بازده قابل قبولی را از بازگشت سرمایه مورد نیاز شرکت شما خواهند داشت.
مطالعه پروژه ما شامل تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی مشتری، سناریوهای احتمالی که بیشترین سود را برای مشتری خواهد داشت، تعیین سرمایه و هزینه های عملیاتی، و انجام تجزیه و تحلیل چرخه عمر که معمولاً شامل هزینه های تامین مالی، هزینه های عملیاتی، استهلاک و اثرات مالیاتی است. ما از این تجزیه و تحلیل برای محدود کردن زمینه و انتخاب گزینه های مناسب استفاده می کنیم که بهترین بازگشت سرمایه را به مشتری ارائه می دهد. سپس ما تجزیه و تحلیل خود را از گزینه‌های انتخاب شده و هزینه‌های سرمایه و عملیاتی آنها اصلاح می‌کنیم، و تجزیه و تحلیل چرخه عمر را مجدداً اجرا می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که پروژه برای تأمین مالی قابل اجرا است.
اگر وضعیت کارخانه شما اخیراً به دلیل هزینه‌های سوخت یا برق بالاتر تغییر کرده است، یا اگر موظف به رعایت قوانین زیست‌محیطی اخیر هستید، ما می‌توانیم یک مطالعه مهندسی کم‌هزینه برای کمک به ارزیابی گزینه‌های شما و تعیین بهترین‌ها در مسیر حرکت روبه جلوتان انجام دهیم.

3434

طراحی و ساخت بخش دوم  تأسیسات تبدیل ضایعات ساختمانی اهواز
11/ خرداد 1401
View more
اخبار شرکت
هوش مصنوعی در مدیریت پسماند
11/ خرداد 1401
با وابستگی بیشتر جهان به فناوری، هوش مصنوعی (AI) به یک ابزار ضروری تبدیل‌شده است. یکی از حوزه‌هایی که هوش مصنوعی می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی داشته باشد، مدیریت زباله است.مدیریت زباله صنعتی به قدمت زمان...
View more
مدیریت پسماند