درباره ما

درباره شرکت:

شرکت ناب اندیش بنیان در سال 1381 با هدف پیشبرد اهداف علمی، تحقیقاتی، صنعتی و نمونه سازی های سریع در زمینه های مختلف فنی مهندسی تآسیس گردیده است.این شرکت  مفتخر است با مجموعه ای از کارشناسان مجرب و دوره دیده در مراکز معتبر صنعتی و دانشگاهی خارجی و داخلی و با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در زمینه تکنولوژی نمونه سازی و قطعه سازی سریع، ساخت دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی جزء شرکت های پیشرو در این صنعت قرار گیرد.

ناب اندیش بنیان با اخذ گواهی نامه های متعدد بین المللی توانسته گام های بزرگی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان بردارد و در این راستا با داشتن سرمایه های انسانی توانمند، خلاق و جوان و با تآکید بر ارزش های سازمانی و استفاده از ایده های خلاقانه و تکنولوژی نوین قصد دارد در ارائه ی خدمات در ایران، از شرکت های پیشرو در این صنعت باشد.

این شرکت اولین تولید کننده قطارهای توریستی-گردشگری و تفریحی در ایران با امکانات و تجهیزات منحصر به فرد    می باشد و با توجه به دستاوردها و سابقه فعالیت در زمینه های مختلف این حوزه از صنعت، تصمیم به شروع فعالیت در ساخت مجسمه های سه بعدی با بکارگیری دستگاه های مدرن روز کرده است.

ارزش های شرکت:

مشتری مداری: رضایت و خشنودی مشتری الویت ماست

اثرگذاری مثبت بر اقتصاد کشور

نوآوری و خلاقیت برای پاسخگویی به نیاز مشتریان

صداقت و صراحت در ارتباط با مشتریان

مسئولیت پذیری در قبال مشتریان

اهداف شرکت

ناب یک تیم متشکل از متخصصین خلاق و توانا با تفکرات خلاقانه با عملکرد استثنائی می باشد.

ناب بسیار انعطاف پذیر و نرم در راستای علایق و نظرات مشتریان خود گام برمیدارد.

ناب ما خواستار رشد و ترقی شما هستیم و همواره با افتخار باب ارتباط صمیمی و نزدیک خود را با همکاران و مشتریان باز میگذاریم.

ناب همیشه خلاق می باشد و این همیشه دغدغه خاطر ماست که محصولات و خدمات تولیدی خود را در هر دوره و با ارتقاء کیفی بالاتر در بازار صنعت ارائه کنیم.

Back to Top